Syed ArhamSyed Arham(Автор)

    08.23.2024

    Пасьянс “Гольф” — унікальний різновид пасьянсу

    Golf Solitaire - main

    Якщо ви схожі на мене, то теж віддаєте перевагу розкладанню пасьянсів, щоб розслабитися і добре провести час. Нещодавно я познайомився з пасьянсом “Гольф”, і, зізнаюся вам, він змінив моє життя! Він не тільки дає змогу приємно провести час, а й пропонує розв’язати складну головоломку. Адже тільки 2% ігор у пасьянс “Гольф” можна виграти.

    Пасьянс “Гольф”, що славиться своєю складністю, вимагає від гравців вправності та продуманих стратегій, що робить його ще більш гостроцікавим. Повірте, складність — це частина задоволення, і вона не дасть вам змоги відвернутися на щось інше. Щойно ви поринете в захопливий ігровий процес, вам захочеться грати ще й ще. Тож беріть карти й приготуйтеся вирушити в непросту, але захопливу подорож!

    Історія пасьянсу “Гольф”

    Мені, як любителю історії, дуже цікаво дізнатися про походження таких ігор, як пасьянс “Гольф”. Цей унікальний різновид пасьянсу існує з 1905 року. Вважається, що він походить від гри під назвою “Одна База” і досі відомий під цією назвою в багатьох місцях.

    Попри те що гра з’явилася на початку XX століття, справжньої популярності вона набула лише в середині XX століття. За минулі роки пасьянс “Гольф” зазнав різних змін і навіть став доступним у цифровому форматі, щоб люди по всьому світу могли з легкістю грати в нього.

    Основна мета

    Golf Solitaire - main objective

    Назва “Пасьянс Гольф” перегукується з поняттям “пар” у гольфі, що являє собою певну кількість ударів, яку гравець повинен зробити, щоб пройти лунку. У контексті пасьянсу воно демонструє ідею очистити Табло за певну кількість ходів. Це надає особливого колориту традиційному пасьянсу, в якому ви зазвичай турбуєтеся тільки про те, як зробити наступний хід, не бувши обмеженим у кількості ходів.

    Розкладка пасьянсу “Гольф”

    Golf Solitaire - setup

    Для того, щоб грати в пасьянс Гольф, вам насамперед потрібно дізнатися, як його розкладати. Ось ті кроки, які вам необхідно виконати:

    • Візьміть колоду з 52 карт і як слід перетасуйте її. Що краще тасування, то цікавіше буде грати.
    • Викладіть сім карт горілиць. Кожна карта буде початком однієї з семи стопок на Табло.
    • Тепер вам потрібно додати ще по чотири карти в кожну стопку, щоб у кожній з них стало по п’ять карт. Пам’ятайте, що викладати їх потрібно обличчям догори, щоб кожна карта в будь-якій стопці була добре видна.
    • Карти, що залишилися, відкладіть убік у вигляді колоди, поклавши їх лицьовим боком донизу.
    • Переверніть верхню карту з цих карт, що залишилися, і помістіть її у відведене місце, щоб почати стопку “Талон” або “Скидання”.

    Дізнайтеся, як грати в пасьянс “Гольф”!

    Друге питання, очевидно, стосується процесу гри. Ось як слід грати в пасьянс “Гольф”, якщо ви новачок!

    • Пам’ятайте, що головна мета — прибрати з Табло якомога більше карт.
    • Карти можна переміщати в стопку Талон, якщо вони на один ранг вищі або нижчі за саму верхню карту стопки Талон. Це означає, що туз і король можуть бути переміщені один на одного.
    • Щойно гравець доходить до моменту, коли більше не можна робити ходи, верхня карта колоди, що залишилася, перевертається і кладеться в стопку Талон, після чого гра триває.
    • Карту можна перемістити в стопку Талон тільки в тому випадку, якщо поверх неї більше немає карт.
    • Зазвичай гра складається з дев’яти раундів. Завдання полягає в тому, щоб наприкінці всіх раундів на Табло залишилося менше ніж 36 карт. Ось як ви можете підбити підсумки:
      • Наприкінці кожного раунду підрахуйте кількість карт, що залишилися в табло.
      • Потім додайте кількість карт, що залишилися в кожному раунді. Наприклад, якщо в першому раунді у вас залишилося три карти, у другому — чотири тощо, складіть ці числа разом (кожна карта вважається за одне очко).
      • Якщо загальна кількість карт, що залишилися після всіх дев’яти раундів, менша за 36, ви перемагаєте в грі.

    Хитрощі, щоб освоїти пасьянс “Гольф”

    Пасьянс “Гольф” відомий тим, що його важко розкласти, але, використовуючи кілька хитрощів і підказок, ви зможете виграти в цій грі! Коли я грав у неї вперше, то був дуже спантеличений, але незабаром зрозумів, які тактичні прийоми використовують досвідчені гравці для вирішення цього завдання. Дотримуйтесь цих перевірених хитрощів, щоб швидко освоїти пасьянс “Гольф”.

    Наберіться терпіння

    Головне правило під час гри в пасьянс “Гольф” — запастися терпінням. У всьому світі пасьянс також відомий як “терпіння”. І повірте мені, коли я кажу, що терпіння в цій грі приносить свої плоди. Коли я намагався грати поспішно, то завжди програвав на самому початку гри.

    Коли мені випадає карта з Табло або Колоди, я роблю паузу і переглядаю Табло. Це важливо, щоб оцінити, чи є шанс знайти корисну карту під тією, яку я щойно підібрав. Так я переконуюся, що не створюю хаосу в розкладі та не ускладнюю вирішення завдання.

    Плануйте все заздалегідь

    Хороший гравець у пасьянс Гольф завжди планує послідовність дій і оцінює свої можливості. Я завжди вивчаю Табло і планую свої ходи, щоб не ухвалювати рішень, про які потім шкодуватиму. Це значно підвищує мою здатність створювати все довші послідовності.

    Я помітив одну річ: початкова послідовність, яку я бачу на початку гри, не завжди є оптимальною. Іншими словами, менш очевидна послідовність може дозволити мені прибрати більше карт. Тому замість того щоб зациклюватися на першій-ліпшій послідовності, зробіть вдих і спробуйте намітити для себе план.

    Уникайте зайвого використання колоди

    Використання колоди в тих випадках, коли ви не можете визначитися з ходом, може здатися привабливим варіантом, але від цього слід утриматися. Колода — це ваш резерв, а отже, не варто піддаватися пориву швидко її спустошити. Це також збільшить кількість ваших ходів! Пам’ятайте, що якщо ви закінчите колоду, не очистивши Табло, і не зможете зробити більше жодного ходу, гру буде закінчено!

    Зігравши в пасьянс “Гольф” безліч разів, я зрозумів, що в міру того, як Табло розкриває все більше карт, з’являються більш вигідні можливості. Тому краще утриматися від використання колоди, поки ви не переконаєтеся, що іншого виходу немає.

    Використовуйте карткові шаблони

    Коли я граю в пасьянс “Гольф”, мені подобається створювати шаблони під час переміщення карт. Звучить не зовсім зрозуміло, але це чудова стратегія. Наведу приклад. Уявіть, що верхня карта в стопці Талон — 10, а у мене на Табло є і 9, і 10. Я граю спочатку 9, а потім 10. Цей хитрий хід дозволяє мені прибрати три карти одночасно, не змінюючи верхню карту в стопці Талон. Тому намагайтеся грати з розумом, створюючи комбінації карт.

    Ось короткий виклад порад, які я обговорював:

    СтратегіяОпис
    Наберіться терпінняТерпляче вивчення Табло допоможе уникнути ризикованих ходів, зроблених поспіхом
    Плануйте все заздалегідьПланування всіх дій заздалегідь допоможе помітити корисні карти, які в іншому випадку будуть проігноровані
    Уникайте зайвого використання колодиНадмірне використання колоди тільки збільшить кількість ваших ходів
    Використовуйте карткові шаблониВикористовуючи шаблон карт з однаковими значеннями, гравці можуть очистити більше карт за один і той самий час

    Пасьянс “Фарватер” — ще одна версія пасьянсу “Гольф”!

    Fairway Solitaire

    Постійно грати в одну й ту саму гру може набриднути. Але є інша версія пасьянсу “Гольф”, яка здатна порадувати вас ще більше! Пасьянс “Фарватер” пропонує оновлений варіант класичного пасьянсу “Гольф” з його тематичним геймплеєм. Для мене, любителя складних завдань, наштовхнутися на пасьянс “Фарватер” було рівносильно тому, щоб випадково виявити заховану перлину!

    Основна мета цієї гри така ж, як і в пасьянсу “Гольф” — прибрати всі карти з Табло. Але тут є кілька ключових відмінностей і збільшений рівень складності, що робить гру ще більш захопливою. Тож, якщо ви хочете внести різноманітність у пасьянс “Гольф”, я рекомендую спробувати пасьянс “Фарватер”.

    Висновок

    Дуже важливо, щоб гравець час від часу відточував свої навички! Це можна зробити за допомогою складної розкладки та геймплея пасьянсу “Гольф”. Постійно граючи в пасьянс “Гольф”, я виявив, що освоюю нові вміння, навіть не усвідомлюючи цього. Тож, якщо ви хочете поліпшити свій рівень гри й одночасно відточити навички, зіграйте в пасьянс “Гольф” просто зараз!

    Leave a Reply

    Leave a Reply

      Recommended post

      Syed ArhamSyed Arham(Автор)
      Ragnar van der MerweRagnar van der Merwe(Редактор)

      08.28.2024

      Як грати в пасьянс: посібник для новачків

      Як грати в пасьянс: посібник для новачків

      Попри безлічі карткових ігор, що населяють онлайн-простір, пасьянс займає особливе місце в моєму сер…

      Continue readingContinue reading